Przejdź do głównej zawartości

Brańszczyk 2013 - fotorelacja 2

50 lat turnusów rekolekcyjnych w Łaźniewie - Brańszczyku, 50 powodów, żeby przyjechać, 50 powodów, żeby się zakochać, zachwycić, 50 powodów, żeby zostać, 50 powodów, żeby wrócić.
Moi drodzy, powodów pewnie jest więcej, bo każdy człowiek spotkany w tym szczególnym czasie, z tym wyjątkowym miejscu staje się kolejnym powodem. Podopieczni, wolontariusze, siostry, współbracia orioniści... wszyscy zbudowali przez te 50 lat wspaniałą historię pełną Boga i człowieka twarzą w twarz.




Zdjęcia powstały przy współpracy z "Mądraliński Elihu"








Popularne posty z tego bloga

Święty niepełnosprawny?

Widziałeś kiedyś ikonę świętego na wózku inwalidzkim? Nie? Może jakbyś widział, to nie byłbyś zdziwiony pytaniem jednej naszej podopiecznej - czy osoba z niepełnosprawnością może być święta? Pytanie niebagatelne, bo od naszego myślenia o takich sprawach zależy, jak w Kościele traktujemy niepełnosprawnych!!!

99% dobroci Boga + 1% naszego wysiłku

Spełniają się najśmielsze pomysły. Pod warunkiem, że z Bogiem. Posłuchajcie tej niesamowitej historii o Opatrzności, o troskliwości Pana Boga i o dobrych sercach wielu ludzi!

Projekt naszej zbiórki zapoczątkowany 3 lata temu możecie zobaczyć tutaj.

A za kilka chwil zobaczycie też zdjęcia z pierwszej naszej wyprawy busem!!!

Zlikwidujemy te bariery

1) Jeszcze nikt nie postawił takich wysokich wymagań co do barier architektonicznych, jak Izajasz; nawet Unia Europejska nie ma takich standardów! 2) Czy Bóg jest niepełnosprawny? 3) Na czym polega duchowość wolontariatu i parę innych rzeczy w kolejnym video dla Drabiny Jakubowej.
No i jeszcze moje najlepsze życzenia dla wszystkich wolontariuszy - z okazji Waszego święta, z okazji, że mamy adwent, z okazji, że idą Święta!