Przejdź do głównej zawartości

Znalezione 3

Po pierwszym wyciągu straciłem czucie w palcach, szczególnie przeraźliwy ból wystąpił w paliczkach palców wskazujących.
Przez chwilę pomyślałem - chyba to bez sensu, trzeba odpuścić, ale potem stwierdziłem, że prawdziwy mężczyzna walczy do końca, tak jak Berbeka i Kowalski. Jest gdzieś w nas taka siła do walki, w różnych dziedzinach naszego życia. Myślę, że to prawdziwie męska siła, która płynie w prostej linii od naszego Ojca, który\ nigdy nie rezygnuje.

 Nie mogę wyjść ze zdziwienia na widok tego, co znalazłem przypadkiem, a szukając celowo nie udało mi się odkryć!

Popularne posty z tego bloga

Święty niepełnosprawny?

Widziałeś kiedyś ikonę świętego na wózku inwalidzkim? Nie? Może jakbyś widział, to nie byłbyś zdziwiony pytaniem jednej naszej podopiecznej - czy osoba z niepełnosprawnością może być święta? Pytanie niebagatelne, bo od naszego myślenia o takich sprawach zależy, jak w Kościele traktujemy niepełnosprawnych!!!

99% dobroci Boga + 1% naszego wysiłku

Spełniają się najśmielsze pomysły. Pod warunkiem, że z Bogiem. Posłuchajcie tej niesamowitej historii o Opatrzności, o troskliwości Pana Boga i o dobrych sercach wielu ludzi!

Projekt naszej zbiórki zapoczątkowany 3 lata temu możecie zobaczyć tutaj.

A za kilka chwil zobaczycie też zdjęcia z pierwszej naszej wyprawy busem!!!

Zlikwidujemy te bariery

1) Jeszcze nikt nie postawił takich wysokich wymagań co do barier architektonicznych, jak Izajasz; nawet Unia Europejska nie ma takich standardów! 2) Czy Bóg jest niepełnosprawny? 3) Na czym polega duchowość wolontariatu i parę innych rzeczy w kolejnym video dla Drabiny Jakubowej.
No i jeszcze moje najlepsze życzenia dla wszystkich wolontariuszy - z okazji Waszego święta, z okazji, że mamy adwent, z okazji, że idą Święta!