Przejdź do głównej zawartości

Prognoza pogody dla Polski

Ze źródeł bliskich Kurii Warszawsko-Praskiej wiem, że analitycy mediów przewidują dla Kościoła w Polsce taki właśnie scenariusz. Obecnie ma miejsce druga fala ataku służąca zniszczeniu zaufania ludzi do Kościoła w Polsce. Pierwszą była lustracja. Obecnie jest kwestia pedofilii, potem wywołany zostanie temat homoseksualizmu wśród księży, alkoholizm - szlagier z czasów PRL pojawi się w następnym etapie, żeby w końcu TV mogła "wypromować" nadużycia finansowe. Program TV na najbliższy czas. Podobno prognoza pogody w naszym kraju sprawdza się najlepiej, gdy TV samo wywołuje burze.

Popularne posty z tego bloga

Święty niepełnosprawny?

Widziałeś kiedyś ikonę świętego na wózku inwalidzkim? Nie? Może jakbyś widział, to nie byłbyś zdziwiony pytaniem jednej naszej podopiecznej - czy osoba z niepełnosprawnością może być święta? Pytanie niebagatelne, bo od naszego myślenia o takich sprawach zależy, jak w Kościele traktujemy niepełnosprawnych!!!

99% dobroci Boga + 1% naszego wysiłku

Spełniają się najśmielsze pomysły. Pod warunkiem, że z Bogiem. Posłuchajcie tej niesamowitej historii o Opatrzności, o troskliwości Pana Boga i o dobrych sercach wielu ludzi!

Projekt naszej zbiórki zapoczątkowany 3 lata temu możecie zobaczyć tutaj.

A za kilka chwil zobaczycie też zdjęcia z pierwszej naszej wyprawy busem!!!

Zlikwidujemy te bariery

1) Jeszcze nikt nie postawił takich wysokich wymagań co do barier architektonicznych, jak Izajasz; nawet Unia Europejska nie ma takich standardów! 2) Czy Bóg jest niepełnosprawny? 3) Na czym polega duchowość wolontariatu i parę innych rzeczy w kolejnym video dla Drabiny Jakubowej.
No i jeszcze moje najlepsze życzenia dla wszystkich wolontariuszy - z okazji Waszego święta, z okazji, że mamy adwent, z okazji, że idą Święta!