Przejdź do głównej zawartości

Zagadka rozwiązana. Zwycięzcy są

Ze statystyk bloga wiem, że kilka osób przewinęło się przez KawęKsiędzaOrione w poszukiwaniu rozwiązania zagadki do tekstu "O pomocy". Akcja "Mocnej Grupy Blogerów" już się zakończyła. Hasło "internety dzieciom" najszybciej odgadnęli i zbierają nagrody:
1) Ania R. - bransoletka Ence Pence
2) Krystyna N. - ręcznie malowany kubek przekazany przez Karinę z bloga Janku Mój!
3) Agnieszka D. - własnoręcznie wykonane kartki przygotowane przez Kasię z bloga Mama w UK


Wszystkiego o naszym wspólnym projekcie dowiecie sie na: http://mocnagrupablogerow.pl/

Popularne posty z tego bloga

Święty niepełnosprawny?

Widziałeś kiedyś ikonę świętego na wózku inwalidzkim? Nie? Może jakbyś widział, to nie byłbyś zdziwiony pytaniem jednej naszej podopiecznej - czy osoba z niepełnosprawnością może być święta? Pytanie niebagatelne, bo od naszego myślenia o takich sprawach zależy, jak w Kościele traktujemy niepełnosprawnych!!!

99% dobroci Boga + 1% naszego wysiłku

Spełniają się najśmielsze pomysły. Pod warunkiem, że z Bogiem. Posłuchajcie tej niesamowitej historii o Opatrzności, o troskliwości Pana Boga i o dobrych sercach wielu ludzi!

Projekt naszej zbiórki zapoczątkowany 3 lata temu możecie zobaczyć tutaj.

A za kilka chwil zobaczycie też zdjęcia z pierwszej naszej wyprawy busem!!!

Zlikwidujemy te bariery

1) Jeszcze nikt nie postawił takich wysokich wymagań co do barier architektonicznych, jak Izajasz; nawet Unia Europejska nie ma takich standardów! 2) Czy Bóg jest niepełnosprawny? 3) Na czym polega duchowość wolontariatu i parę innych rzeczy w kolejnym video dla Drabiny Jakubowej.
No i jeszcze moje najlepsze życzenia dla wszystkich wolontariuszy - z okazji Waszego święta, z okazji, że mamy adwent, z okazji, że idą Święta!