Przejdź do głównej zawartości

Storczyki i ludzie

Miałem ochotę zjechać z trasy do domu, gdziekolwiek, byle przed siebie. Mogłem złapać kawałek pustego asfaltu kołami, drzeć do przodu, puścić muzę i nie oglądać się... Czasami czuję taką tęsknotę, górnolotnie mówiąc.  Tyle rzeczy krępuje wolność. Za kierownicą przychodzi mi pokusa, żeby nie wracać, jechać gdzieś na oślep, byle nie do spraw i zadań, które czekają w domu.

W końcu wróciłem. Inaczej nikt by nie podlał storczyków. Człowiek musi wybierać to, co kocha najbardziej...
Czytaj więcej: orione.pl/mikolajczyk

Popularne posty z tego bloga

Święty niepełnosprawny?

Widziałeś kiedyś ikonę świętego na wózku inwalidzkim? Nie? Może jakbyś widział, to nie byłbyś zdziwiony pytaniem jednej naszej podopiecznej - czy osoba z niepełnosprawnością może być święta? Pytanie niebagatelne, bo od naszego myślenia o takich sprawach zależy, jak w Kościele traktujemy niepełnosprawnych!!!

99% dobroci Boga + 1% naszego wysiłku

Spełniają się najśmielsze pomysły. Pod warunkiem, że z Bogiem. Posłuchajcie tej niesamowitej historii o Opatrzności, o troskliwości Pana Boga i o dobrych sercach wielu ludzi!

Projekt naszej zbiórki zapoczątkowany 3 lata temu możecie zobaczyć tutaj.

A za kilka chwil zobaczycie też zdjęcia z pierwszej naszej wyprawy busem!!!

Zlikwidujemy te bariery

1) Jeszcze nikt nie postawił takich wysokich wymagań co do barier architektonicznych, jak Izajasz; nawet Unia Europejska nie ma takich standardów! 2) Czy Bóg jest niepełnosprawny? 3) Na czym polega duchowość wolontariatu i parę innych rzeczy w kolejnym video dla Drabiny Jakubowej.
No i jeszcze moje najlepsze życzenia dla wszystkich wolontariuszy - z okazji Waszego święta, z okazji, że mamy adwent, z okazji, że idą Święta!