Przejdź do głównej zawartości

Wystawa?

Chodzi mi po głowie od pewnego czasu pomysł. Niektóre zdjęcia z Brańszczyka, zbierane przez ostatnie kilka lat, mają w sobie sporą wartość. Kilka z nich to z pewnością prawdziwe perełki.
Wystawa zdjęć "brańszczykowych" mogłaby być jakimś pomysłem na pokazanie, choć w kawałku tego, czego doświadczamy tam co roku. O ile w ogóle zdjęcia mogą opowiedzieć coś takiego.
Może w MDK Wołomin przy okazji Dni Hospicyjnych?

A do tego, jak się raz wydrukuje, to można wystawę zabrać ze sobą w świat...

Myślę, że wystawa to jakieś 100 zdjęć... więc...

Popularne posty z tego bloga

Święty niepełnosprawny?

Widziałeś kiedyś ikonę świętego na wózku inwalidzkim? Nie? Może jakbyś widział, to nie byłbyś zdziwiony pytaniem jednej naszej podopiecznej - czy osoba z niepełnosprawnością może być święta? Pytanie niebagatelne, bo od naszego myślenia o takich sprawach zależy, jak w Kościele traktujemy niepełnosprawnych!!!

99% dobroci Boga + 1% naszego wysiłku

Spełniają się najśmielsze pomysły. Pod warunkiem, że z Bogiem. Posłuchajcie tej niesamowitej historii o Opatrzności, o troskliwości Pana Boga i o dobrych sercach wielu ludzi!

Projekt naszej zbiórki zapoczątkowany 3 lata temu możecie zobaczyć tutaj.

A za kilka chwil zobaczycie też zdjęcia z pierwszej naszej wyprawy busem!!!

Zlikwidujemy te bariery

1) Jeszcze nikt nie postawił takich wysokich wymagań co do barier architektonicznych, jak Izajasz; nawet Unia Europejska nie ma takich standardów! 2) Czy Bóg jest niepełnosprawny? 3) Na czym polega duchowość wolontariatu i parę innych rzeczy w kolejnym video dla Drabiny Jakubowej.
No i jeszcze moje najlepsze życzenia dla wszystkich wolontariuszy - z okazji Waszego święta, z okazji, że mamy adwent, z okazji, że idą Święta!